Bibliobusa izbraukums
Bibliobusa izbraukums
Bibliobuss maršrutā 11:30-11:40 Turkalne 12:00-13:00 Jugla 13:30-14:00 Stirnu iela 6 (pie gāzes iecirkņa) 14:15-15:00 Loka iela
Bibliobuss maršrutā 11:30-11:40 Turkalne 12:00-13:00 Jugla 13:30-14:00 Stirnu iela 6 (pie gāzes iecirkņa) 14:15-15:00 Loka iela
Bibliobuss maršrutā 11:30-11:40 Turkalne 12:00-13:00 Jugla 13:30-14:00 Stirnu iela 6 (pie gāzes iecirkņa) 14:15-15:00 Loka iela
Bibliobuss maršrutā 11:30-11:40 Turkalne 12:00-13:00 Jugla 13:30-14:00 Stirnu iela 6 (pie gāzes iecirkņa) 14:15-15:00 Loka iela
Bibliobuss maršrutā 12:00-12:45 Pārogres gatve (pie veikala “Mārīte”) 13:00-13:45 Celtnieku iela (pie daudzdzīvokļu mājām) 14:00-15:00 Akmeņu iela 50 (pie veikala)
Bibliobuss maršrutā 12:00-12:45 Pārogres gatve (pie veikala “Mārīte”) 13:00-13:45 Celtnieku iela (pie daudzdzīvokļu mājām) 14:00-15:00 Akmeņu iela 50 (pie veikala)
Bibliobuss maršrutā 12:00-12:45 Pārogres gatve (pie veikala “Mārīte”) 13:00-13:45 Celtnieku iela (pie daudzdzīvokļu mājām) 14:00-15:00 Akmeņu iela 50 (pie veikala)
Bibliobuss maršrutā 12.00-12.45 Dzelmes 13.00-13.45 Kaibala (pie skolas) 14.45-15.30 Pumpuri / Daugavieši
Bibliobuss maršrutā 12.00-12.45 Dzelmes 13.00-13.45 Kaibala (pie skolas) 14.45-15.30 Pumpuri / Daugavieši
Bibliobuss maršrutā 12.00-12.45 Dzelmes 13.00-13.45 Kaibala (pie skolas) 14.45-15.30 Pumpuri / Daugavieši
Bibliobuss maršrutā 09:30-10:00 Glāžšķūnis 10:15-10:30 Cepļi 10:40-10:50 Zeltiņi 11:00-12:00 Krape 12:05-12:15 Lejieši 12:20-12:30 Liepkalni 13:00-13:40 Krapes krustojums 14:00-15:00 Lobe
Bibliobuss maršrutā 09:30-10:00 Glāžšķūnis 10:15-10:30 Cepļi 10:40-10:50 Zeltiņi 11:00-12:00 Krape 12:05-12:15 Lejieši 12:20-12:30 Liepkalni 13:00-13:40 Krapes krustojums 14:00-15:00 Lobe
Bibliobuss maršrutā 09:30-10:00 Glāžšķūnis 10:15-10:30 Cepļi 10:40-10:50 Zeltiņi 11:00-12:00 Krape 12:05-12:15 Lejieši 12:20-12:30 Liepkalni 13:00-13:40 Krapes krustojums 14:00-15:00 Lobe
Bibliobuss maršrutā 10:00-11:00 Zādzene 11:15-11:35 Rudiņi 11:45-12:00 Spundes 12:45-13:15 Vērene 13:20-13:30 Suces 13:45-14:20 Plātere 14:45-15:00 Madliena – Induļi
Bibliobuss maršrutā 10:00-11:00 Zādzene 11:15-11:35 Rudiņi 11:45-12:00 Spundes 12:45-13:15 Vērene 13:20-13:30 Suces 13:45-14:20 Plātere 14:45-15:00 Madliena – Induļi
Bibliobuss maršrutā 10:00-11:00 Zādzene 11:15-11:35 Rudiņi 11:45-12:00 Spundes 12:45-13:15 Vērene 13:20-13:30 Suces 13:45-14:20 Plātere 14:45-15:00 Madliena – Induļi
Bibliobuss maršrutā 10:30-11:30 Mazozoli 11:40-11:50 Vecā skola 12:00-12:30 Lakstene 12:40-13:00 Ķeipene 13:10-13:20 Vatrāne 13:40-14:00 Diedziņš 14:30-15:00 Ķieģeļceplis
Bibliobuss maršrutā 10:30-11:30 Mazozoli 11:40-11:50 Vecā skola 12:00-12:30 Lakstene 12:40-13:00 Ķeipene 13:10-13:20 Vatrāne 13:40-14:00 Diedziņš 14:30-15:00 Ķieģeļceplis
Bibliobuss maršrutā 10:30-11:30 Mazozoli 11:40-11:50 Vecā skola 12:00-12:30 Lakstene 12:40-13:00 Ķeipene 13:10-13:20 Vatrāne 13:40-14:00 Diedziņš 14:30-15:00 Ķieģeļceplis