skip to Main Content
65071947 info@ocb.lv Zvaigžņu iela 4, Ogre, LV-5001
21 dienaPraktiska, ikdienā lietojama rokasgrāmata, ar kuras palīdzību pilnveidot savu dzīvesspēku – 21 svarīgu rakstura iezīmi – un baudīt laimi mūža garumā.
Laime nav veiksme vai spēja ignorēt neveiksmes. Izrādās, laimi var sasniegt, ja grūtības uzskata par izdevībām. Jautāsiet – kurš gan to spēj? Cilvēki, kam piemīt dzīvesspēks – spēja emocionāli sarežģītos brīžos apzināties un izmantot savu spēku.
Līdz šim neviens nav runājis par to, kā izkopt savu dzīvesspēku. Šajā grāmatā Zelana Montminī, psiholoģijas doktore un viena no vadošajām speciālistēm pozitīvajā psiholoģijā, atklāj, kā attīstīt sevī 21 īpašību, lai pārvarētu ikvienu grūtību un dzīvotu pilnvērtīgi.
Autore piedāvā praktiskus un zinātnē balstītus padomus un efektīvu 21 dienas programmu dzīvesspēka aktivizēšanai. Katra diena tiek veltīta kādai būtiskai īpašībai – pateicībai, spējai koncentrēties, pašcieņai, pašapziņai -, un tās laikā jāpaveic trīs vienkārši uzdevumi.
Grāmatā ar īpašas anketas palīdzību varat noskaidrot sava pašreizējā dzīvesspēka kvalitāti un uzlabojumu pēc 21 dienas programmas. Lai turpinātu to pilnveidot, izmantojiet katras nodaļas beigās doto “vingrinājumu mūža garumā”.
Šī grāmata, kurā apvienoti zinātniski apstiprināti fakti, unikāli vingrinājumi un patiesi dzīves piemēri, atver durvis laimei un iemāca, kā vairot spēku un stiprināt sevi visa mūža garumā.

Back To Top
×Close search
Search