skip to Main Content
65071947 info@ocb.lv Zvaigžņu iela 4, Ogre, LV-5001

Vai iespējams izdarīt perfektu noziegumu?
Svētceļnieks ir koda vārds cilvēkam, kura nemaz nav, – kādam, kurš reiz vadījis slepenu Amerikas Savienoto Valstu izmeklēšanas vienību. Pirms viņš atvaļinājās no dienesta un “izgaisa”, viņš uzrakstīja rokasgrāmatu par tiesu medicīnas izmeklēšanu.
Šī grāmata palīdz izmeklētājam Benam Bredlijam viņu sameklēt. Un tieši šīs grāmatas dēļ viņš nonāk noplukušas viesnīcas istabā Ņujorkā, kurā atrasts nezināmas sievietes līķis vannā, kas piepildīta ar skābi. Tā ir slepkavība kā no mācību grāmatas, un šo grāmatu ir sarakstījis Svētceļnieks.
Stāsts, kas aizsākas kā sarežģīta slepkavības izmeklēšana, kļūst par saspringtu sacensību ar neapturamo laiku. Svētceļniekam nāksies mērot ceļu no Mekas, kur kādam vīrietim tiek publiski nocirsta galva, uz senām drupām Turcijas piekrastē, meklējot nevienam nezināmu vīrieti, kurš iecerējis paveikt ļaunus darbus sava Dieva vārdā.
Terijs Heizs, dzimis Anglijā, vēlāk pārcēlies uz Austrāliju, strādājis par žurnālistu, ir scenāriju autors daudzām kino un televīzijas filmām, par ko saņēmis arī vairāk nekā divdesmit godalgas. “Es esmu Svētceļnieks” ir viņa pirmais sarakstītais romāns, kas strauji guvis atzinību un tiek tulkots un izdots daudzās valstīs. Pēc romāna motīviem top arī filma.

Back To Top
×Close search
Search