skip to Main Content
65071947 info@ocb.lv Zvaigžņu iela 4, Ogre, LV-5001

Jogas skolotāja mācība par prieku. Cilvēks ir vissarežģītākais mehānisms uz šīs planētas un joga ir tā lietošanas instrukcija, uzskata jogs un mistiķis Sadhguru. Viņš nepieder nevienai reliģiskai tradīcijai, bet savā mācībā apvieno mūsdienu dzīvei nozīmīgākos klasiskās jogas aspektus. Šīs aizraujošās un praktiskās grāmatas pamatā ir Sadhguru personiskā pieredze un piemēri no citu nozīmīgu jogu dzīves, kā arī jogas pamatpostulātu izklāsts un viegli veicami vingrinājumi, kas kopā veido viņa metodi “iekšējā inženierija”. Izmantojot senu gudrību, kas pasniegta mūsdienīgā izpildījumā, ikviens var kļūt par sava prieka un dzīves arhitektu.
Sadhguru Džagi Vāsudevs (Sadhguru Jaggi Vasudev) Savu dzīvi ir veltījis tam, lai palīdzētu cilvēkiem apzināties savu neierobežoto iekšējo potenciālu un izplatīt pasaulē pieņemšanas un harmonijas atmosfēru. Viņa lekcijas un semināri par iekšējo inženieriju ar ovācijām tikuši novērtēti nozīmīgākajās pasaules augstskolās, uzņēmumos un forumos.
Sadhguru ir nodibinājis labdarības organizāciju Isha, kurā darbojas vairāki miljoni brīvprātīgo visā pasaulē. Isha darbība aptver plaša mēroga humanitārus veselības, ekoloģijas un izglītības projektus, kā arī jogas apmācību.

Back To Top
×Close search
Search