skip to Main Content
65071947 info@ocb.lv Zvaigžņu iela 4, Ogre, LV-5001

Andri Kiviču iepazinu mūsu “Rampas ugunis” intervijas laikā, kad Andris atstāja inteliģenta un empātiska cilvēka ­iespaidu, tāpēc uzaicināju tieši viņu vadīt manas grāmatas “Iļģuciema paš­puika” prezentāciju. Andris ir ļoti emocionāls cilvēks, kas ir jūtams arī viņa grāmatā. Aiz skarbā un brīžiem neapdomīgā Kiviča ārienes patiesībā slēpjas cilvēks, kurš ļoti pārdzīvo netaisnības, vienmēr iestāsies par to, kas ir pareizi, bet pats galvenais – viņš ir ­godīgs. (Jūlijs Krūmiņš)
Andris ir apveltīts ar labu humora izjūtu un spēju savu raibo un neviennozīmīgo dzīvi tvert viegli. Tas arī ir jūtams šajā grā­matā, ļoti raita un viegla valoda. Es, lasot grāmatu, attapos 43.lap­pusē un grāmatu burtiski “apriju” vienā ­vakarā.
(Igors Linga)
Var atzīt, var noliegt! Var slavēt, var zākāt! Var teikt… es jau ­darītu labāk vai savādāk! Katrs dzīvo savu dzīvi un pilda savus ­uzdevumus, kā arī atbild par savu izdarīto. Es, grāmatā rakstītajā visvairāk novērtēju atklātību un godīgumu. Domāju… būs arī trešā!  (Aigars Grāvers)

Back To Top
×Close search
Search