65071947 info@ocb.lv Brīvības iela 35, Ogre, LV-5001

Izdevniecība: Lietusdārzs
Izdošanas gads: 2017
Lappušu skaits: 189
Pasūti izdevumu katalogā

Grāmatā autors skaidro, kā Rietumu sabiedrībai reaģēt daudzu islāma draudu apstākļos. Darbā aprakstīta ne vien islāma vēsturiskā rašanās, bet arī mūsdienu tendences. Autors lielu daļu dzīves bijis praktizējošs musulmanis, tādēļ ar nešaubīgu pārliecību atbild uz jautājumiem par to, vai islāmu patiešām var uzskatīt par miera reliģiju, kas ir džihāds un vai radikālais islāms mēģina pakļaut Rietumus šariatam. Autors sniedz atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, palīdzot lasītājam izkopt kritisku spriestspēju un viest skaidrību par nākotni pasaulē, kurā robežas starp valstīm un reliģijām sāk izzust.
Lasītajam tiek dāvāta iespēja salīdzināt islāma un kristietības pamata uzstādījumus un noskaidrot, vai abas reliģijas spēj mierpilni sadzīvot līdzās. Autors skaidro, kādu pārmaiņu rītausmā šobrīd atrodas Rietumu sabiedrība un kā pieņemt šīs pārmaiņas gan valsts, gan dziļi personīgā līmenī.
Nabīls Kureši ir visā pasaulē atzīts pakistāniešu izcelsmes amerikāņu rakstnieks. Ieguvis augstāko izglītību medicīnā, viņš studējis arī reliģiju vēsturi un mūsdienu politiskās norises islāma un kristietības kontekstā. Autors dzimis un audzis musulmaņu ģimenē, taču vēlāk pieņēmis kristietību, nespējot samierināties ar daudzām islāma tendencēm. Autors sarakstījis vairākas grāmatas un rakstus par islāma izplatību Rietumos, kā arī uzstājies ar lekcijām vairāk nekā 100 prestižās universitātēs un piedalījies publiskās debatēs visā pasaulē, viņu uzskata par vienu no mūsdienu vadošajiem reliģiskās domas līderiem, un daudzas kristiešu organizācijas piešķīrušas viņam apbalvojumus kā labākajam jaunajam autoram.

Search