Palīdzi izvēlēties prezidentūras logo

No 2015.gada 1.janvāra līdz 2015.gada 30.jūnijam Latvija pirmo reizi būs Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts. Aicinām Jūs iesaistīties šī notikuma veidošanā!

 

Prezidentūra būs viens no nozīmīgākajiem politiskajiem notikumiem Latvijas Republikas vēsturē.

 

Prezidentūras laikā Briselē un Luksemburgā norisināsies aptuveni 1500 dažāda līmeņa sanāksmes, kuras gatavos un vadīs Latvijas pārstāvji, bet Latvijā ieradīsies vairāk nekā 25 tūkstoši viesu, tostarp vairāki simti ārvalstu žurnālistu.

 

Latvijai pievērstā pasaules sabiedrības uzmanība pusgada garumā būs liels izaicinājums un vienlaicīgi arī iespēja.

 

Prezidējošās valsts logo izveide kļuvusi par tradīciju. Prezidentūras logo ir kas vairāk par vienkārši grafisku zīmi. Tas ir simbols, kas raksturo gaidāmo prezidentūru, kā arī valsti, kas nodrošina prezidējošās valsts funkcijas.

 

Šobrīd norisinās Latvijas prezidentūras logo izvēle. Tajā aicināts piedalīties ikviens – balsojot par sev tīkamāko logo Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta mājas lapā www.es2015.lv/balso un tādējādi palīdzot žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo.

 

Nobalsot par logo var, izmantojot kādu no četriem autorizēšanās variantiem – Twitter.com, Facebook.com, Draugiem.lv kontu vai arī ar savu e-pasta adresi.

 

Balsošanas norisinās līdz 8.septembrim. Pēc žūrijas lēmuma informācija par uzvarētāju tiks publicēta sekretariāta mājas lapā.

 

Lasītāji, kuriem nav e-pasta vai sociālo tīklu pases savu izvēli var izdarīt arī mūsu bibliotēkas lasītavā.

Leave a Comment