skip to Main Content
65071947 info@ocb.lv Zvaigžņu iela 4, Ogre, LV-5001

miniaturiste 400Kādā 1686. gada rudens dienā astoņpadsmit gadus vecā Nella klauvē pie grezna nama durvīm Amsterdamas bagātākajā kvartālā. Viņa ir ieradusies, lai sāktu jaunu dzīvi kā veiksmīgā tirgotāja Johannesa Branta sieva, taču viņu sagaida vien skarbā vīra māsa. Johanness parādās tikai vēlāk un pasniedz jaunajai sievai neparastu kāzu dāvanu – viņu nama miniatūru kopiju. To iekārtot tiek uzaicināta miniatūriste, kuras precīzie un smalkie mākslas darbi pavisam negaidītā veidā ietekmē reālās dzīves dubultniekus.
Pamazām Nella saprot, kādas briesmas apdraud ģimeni. Vai miniatūriste var ietekmēt viņu likteņus? Vai miniatūriste izvēlēsies viņus glābt vai pazudināt?

Džesija Bērtone (Jessie Burton, dz. 1982) ir angļu rakstniece. Viņas debijas romāns “Miniatūriste” jau izdots vairāk nekā 35 valstīs, pārdots vairāk nekā miljons eksemplāru, izvēlēts kā “Gada grāmata” Waterstones (2014) un apbalvots ar neskaitāmām literārām balvām un nominācijām, tostarp ieguvis E. Kihlgren starptautisko balvu Itālijā (2015).

Back To Top
×Close search
Search