65071947 info@ocb.lv Brīvības iela 35, Ogre, LV-5001

Bibliotēkas adrese: Brīvības iela 35, Ogre.

Administrācija
Tālr./FAX +371 65071945
Direktore Jautrīte Mežjāne jautrite.mezjane@ocb.lv
Direktores vietniece Aija Žilvinska aija.zilvinska@ocb.lv
Datortīkla administrators Jānis Ziediņš janis.ziedins@ocb.lv

 

Lasītāju apkalpošanas nodaļa
Tālr. +371 65071947; +371 25456699
Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja Gaļina Sabļina galina.sablina@ocb.lv
 Abonements
Galvenā bibliotekāre Sarmīte Lāce sarmite.lace@ocb.lv
Galvenā bibliotekāre Māra Zvirgzdiņa mara.zvirgzdina@ocb.lv
 Lasītava
Galvenā bibliotekāre Elita Juberte elita.juberte@ocb.lv
Galvenā bibliogrāfe Laura Ose laura.ose@ocb.lv
Galvenā bibliotekāre  Ārija Murāne arija.murane@ocb.lv
Informācijas resursu attīstības nodaļa
Tālr. +371 65071946
Nodaļas vadītāja Janīna Metlāne janina.metlane@ocb.lv
Galvenā bibliotekāre Līksma Dzelme liksma.dzelme@ocb.lv
Galvenā bibliogrāfe Iveta Ikauniece iveta.ikauniece@ocb.lv
Galvenā bibliogrāfe Inese Virse inese.virse@ocb.lv
Grāmatu labotāja Liene Kopštāle liene.kopstale@ocb.lv
Bērnu literatūras nodaļa
Tālr. +371 65071948
Nodaļas vadītāja Iveta Skrebele iveta.skrebele@ocb.lv
 Galvenā bibliotekāre  Sandra Nikolajeva sandra.serzane@inbox.lv
Abonements
Bibliotekāre Dace Tribise dace.tribise@ocb.lv
Galvenā bibliotekāre Arma Krecere arma.krecere@ocb.lv
Lasītava
Galvenā bibliotekāre Aija Pulkstene aija.pulkstene@ocb.lv
Mobilā bibliotēka – bibliobuss
 Tālr. +371 26304015
Galvenā bibliotekāre Evija Mūrniece evijamurniece@inbox.lv
Ogres reģionālais mācību centrs
Tālr./FAX +371 65071945
Centra vadītāja Jautrīte Mežjāne jautrite.mezjane@ocb.lv
Filiāles
Ogresgala bibliotēka
Tālr. +371 65035141
Bibliotēkas vadītāja Jūsma Siliņa jusma.silina@ocb.lv
Bibliotekāre Elita Igaune elita.igaune@ocb.lv
Ciemupes bibliotēka
Tālr. +371 65068710
Bibliotēkas vadītāja Liene Mize liene.mize@ocb.lv
Search