Bezmaksas piekļuve Ogres Centrālās bibliotēkas abonētajām datu bāzēm internetā bibliotēkas telpās no bibliotēkas datoriem.

http://www.lursoft.lv/ http://www.news.lv – Latvijas laikrakstu pilnie teksti. Lursoft laikrakstu bibliotēka – tajā nodrošināta piekļuve laikrakstam Diena, Neatkarīgā Rīta avīze, Latvijas Avīze, Vakara Ziņas, Rīgas Balss, The Baltic Times, novadu laikrakstiem: Tukuma Ziņotājs, Bauskas dzīve, Zemgales Ziņas, Druva, kā arī tiek piedāvāta iespēja izmantot BNS arhīvu. Datu bāzē iespējams dažu sekunžu laikā atrast gan šīsdienas numuru rakstus, gan rakstus, kas publicēti pirms vairākiem mēnešiem. Rakstus var meklēt pēc vairākiem parametriem, tajā skaitā – teksta fragmentiem, norādot meklējamo objektu vai tēmu.

http://www.letonika.lv/ Letonika.lv ir latviska uzziņu un tulkošanas sistēma internetā, kas sniedz sistematizētu enciklopēdisku uzziņu un tulkošanas informāciju, radot jaunus, apzinot esošos un apkopojot vienuviet unikālus un kvalitatīvus digitālos resursus par Latviju latviešu valodā