Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

E-prasmju nedēļa 2016

7. marts, 2016 - 11. marts, 2016

Ogres Centrālā bibliotēka no 7. līdz 11.martam piedalīsies E-prasmju nedēļā, ko organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). E-prasmju nedēļa Latvijā (Get online week) tiek organizēta Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2016 un European Get Online week 2016 ietvaros.

Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2016 galvenie uzdevumi ir radīt kopēju Eiropas mēroga platformu e-prasmju attīstības veicināšanai, iesaistot atbilstošās privātā, publiskā un nevalstiskā sektora organizācijas, veicināt Eiropas un nacionālā līmeņa e-prasmju atbalsta un attīstības aktivitātes, veltot īpašu uzmanību IKT karjeras un ar digitālām tehnoloģijām saistītu darbu izvēles motivēšanai, veidot dialogu starp IKT nozares, publiskā sektora, NVO un mērķa grupu pārstāvošām organizācijām Eiropas un nacionālā mērogā. Kampaņu koordinē EK Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāts (DG GROWTH) sadarbībā ar Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģijas ģenerāldirektorātu (DG CONNECT).

2016. gada E-prasmju nedēļa paredz 2 galvenās tēmas – IKT prasmes nodarbinātībai un uzņēmējdarbībai un IKT drošība un datu aizsardzība.

E-prasmju nedēļas 2016 galvenie pasākumi – augsta līmeņa politikas un nozares pārstāvju atklāšanas pasākums, aktivitātes skolēniem un jauniešiem, apmācību un informēšanas aktivitātes skolotājiem, digitālā diena uzņēmējiem, tiešsaistes testi un konkursi, reģionālie semināri visā Latvijā un citas aktivitātes.

Vairāk informācija: www.eprasmes.lv.

Informācija par E-prasmju nedēļas pasākumiem Ogres Centrālajā bibliotēkā sekos.

Details

Start:
7. marts, 2016
End:
11. marts, 2016
Event Category:

Organizer

Ogres Centrālā bibliotēka
Email:
biblioteka@ocb.lv
View Organizer Website

Venue

Pasākumu zāle
Brīvības iela 35
Ogre, Latvia
+ Google Map