Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Fotokluba “Ogre” izstāde “Ceļā”

3. novembris, 2023 @ 11:00 am - 30. novembris, 2023 @ 7:00 pm

Līdz 30. novembrim Ogres Centrālās bibliotēkas Kafijas namiņā notiek foto kluba “Ogre” biedru izstāde “Ceļā”.

Tas ir gan ceļojums tiešā nozīmē, gan simboliski ceļš uz savu rokrakstu un pie sava skatītāja, jo katrs autors fotogrāfijās rāda savu neatkarīgu kolekciju.

Viļņa Lulles “Ceļojums. Divatā” fotogrāfijas uzņemtas tuvos un tālos ceļojumos, savukārt Aiņa Kursiša dažādos gadalaikos un diennakts stundās fotografētā Ogres bāka izstādīta formā, kas atgādina bāku. Vairāki autori ir smēlušies iedvesmu Dziesmu un deju svētkos – Ramona Juhņeviča “Rakstu rakstus izrakstīju…”, Sanita Obrumāne “Atskatoties” un Dace Voitkeviča “Vīru kori”. Andra Juhņeviča “Grīziņkalna noskaņas” aizved uz rajonu, kurā tapušas daudzas ilggadējā foto kluba vadītāja Egona Spura (1931-1990) fotogrāfijas. Tatjana Stumbre piedāvā interesantu tēmu par dzīvniekiem fotogrāfijās, kuri palīdz neprofesionāliem modeļiem justies drošāk kameras priekšā. Šo sēriju ikgadējā fotogrāfijas simpozija “Egona Spura ceļš” skatītāji atzina par labāko.

Izstādes īstenošanu atbalsta Ogres novada pašvaldība. Tā apskatāma līdz šī gada 30. novembrim Ogres Centrālās bibliotēkas darba laikā.

Aicināti visi interesenti!

Details

Start:
3. novembris, 2023 @ 11:00 am
End:
30. novembris, 2023 @ 7:00 pm
Event Category: