Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ikebanas meistarklase

27. jūnijs, 2019 @ 4:30 pm - 5:30 pm

Ogres Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Japānas vēstniecību Latvijā 2019.gada 27.jūnijā plkst. 16:30 ielūdz uz ikebanas meistarklasi.

Meistarklasi vadīs Ikenobo ikebanas skolas NVS valstu filiāles vadītāja Midori Jamada.

Bezmaksas ieejas kartes no 12.jūnija var saņemt Ogres Centrālajā bibliotēkā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam ieejas kartes izņemt savlaicīgi.

 

***

Meistarklašu ciklu Japānas vēstniecība Latvijā organizē sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību, Latvijas Universitātes Botānisko dārzu, japāņu valodas un kultūras studiju “Gengo”, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Nacionālo botānisko dārzu Salaspilī.

26.jūnijā meistarklases notiks Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, japāņu valodas un kultūras studijā “Gengo” un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, 27.jūnijā – Ogres Centrālajā bibliotēkā un Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī.

Ikebanas meistare Midori Jamada 1992.gadā dibinājusi Ikenobo skolas Krievijas un NVS valstu filiāli un kļuvusi par tās vadītāju. Meistare vairāk kā 20 gadu garumā Krievijā un tuvākajās valstīs aktīvi popularizē ne tikai ikebanu, bet arī sumie tušas gleznošanu, tējas ceremoniju un citas Japānas kultūras jomas. No 1997. līdz 2002.gadam viņa pasniegusi japāņu valodu Krievijas Zinātņu akadēmijas Austrumu pētniecības institūtā. 2008.gadā saņēmusi Japānas valsts apbalvojumu – Uzlecošās saules zelta un sudraba staru ordeni.  

Vairāk informācijas:

Japānas vēstniecība Latvijā 

Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013

Tālrunis: 67812001

 

***

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana publicēšanai. Ikviena pasākuma dalībnieka personas datus saturošas informācijas apstrāde tiks veikta tikai likumīgos nolūkos saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu.

Details

Date:
27. jūnijs, 2019
Time:
4:30 pm - 5:30 pm
Event Category: