Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konkurss “Latvija manā grāmatu plauktā”

2. novembris, 2020 @ 8:00 am - 22. novembris, 2020 @ 11:30 pm

Valsts svētku mēnesī Ogres Centrālā bibliotēka aicina savus lasītājus, bibliotēkas atbalstītājus un ikvienu ogrēnieti iesaistīties fotokonkursā “Latvija manā grāmatu plauktā”.

Aicinām ieskatīties savā grāmatu plauktā vai arī paņemt kādu labu grāmatu no bibliotēkas un, izmantojot savu telefonu vai fotoaparātu, radīt noskaņu foto ar domu par Latviju.

Radīto foto Ogres Centrālā bibliotēka aicina no 2. līdz 22.novembrim sūtīt uz e-pastu: lasitava@ocb.lv. E-pastā lūdzam norādīt arī savu vārdu un uzvārdu. No katra dalībnieka konkursam tiks pieņemti maksimāli 3 foto.

Konkursam iesūtītie foto tiks izvietoti vērtēšanai Ogres Centrālās bibliotēkas Facebook profilā. Konkursa uzvarētājs būs tas, kura radītais noskaņu foto līdz 30.novembrim būs guvis vislielāko atsaucību – atzīmēts ar “patīk”, “mīlu” vai citu pozitīvu novērtējumu. Konkursa uzvarētājus gaida balvas.

Piedaloties konkursā, dalībnieks piekrīt Ogres Centrālās bibliotēkas rīcībā nonākušā dalībnieka vārda, uzvārda un radītā noskaņu foto publiskošanai.

Details

Start:
2. novembris, 2020 @ 8:00 am
End:
22. novembris, 2020 @ 11:30 pm
Event Category:
Event Tags: