Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Meitenes un programmēšana. 2.tiešsaistes nodarbība

28. oktobris, 2020 @ 2:30 pm - 3:15 pm

Ogres Centrālā bibliotēka aicina vecākus pieteikt meitenes vecumā no 8 līdz 14 gadiem programmēšanas nodarbībām iesācējām, kas notiks šī gada 14. un 28.oktobrī. Nodarbības tiks īstenotas attālināti programmā Zoom. Aktivitāte tiek īstenota iniciatīvas “Meet and Code 2020” ietvaros.

Par nodarbību:

Meitenes un programmēšana

Nodarbības 8 – 14 gadus vecām meitenēm bez programmēšanas priekšzināšanām.

Nodarbību laiki:

14.oktobrī no plkst. 14:30 līdz 15:15

28.oktobrī no plkst. 14:30 līdz 15:15

 

Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu.

 

Aicinām pieteikt meitenes nodarbībām, rakstot uz e-pastu: biblioteka@ocb.lv!

 

Katru dalībnieci, kura būs piedalījies nodarbībās, gaida jaunas zināšanas un pārsteigums!

 

Nodarbības īsteno Ogres Centrālā bibliotēka sadarbība ar biedrību “Izglītības, kultūras un sporta attīstībai” iniciatīvas “Meet and Code 2020” ietvaros.

 

Iniciatīvas “Meet and Code” mērķis ir iepazīstināt bērnus un jauniešus vecumā no 8 līdz 24 gadiem ar tehnoloģiju un kodēšanas pasauli. Iniciatīvas ietvaros īstenoto pasākumu mērķis ir parādīt bērniem un jauniešiem, cik izklaidējoša var būt kodēšana un programmēšana un kā tā var palīdzēt idejām īstenoties dzīvē. Iemācoties darboties ar tehnoloģijām, saprotot, kā informācijas tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi, iepazīstoties ar plašo tehnoloģiju un digitālo tēmu klāstu un radošo kodēšanu un programmēšanu, bērni un jaunieši tiks iedrošināti attīstīt mūsdienu pasaulē tik nepieciešamās digitālās prasmes.

 

“Meet and Code” iniciatīvu veido SAP, Haus des Stiftens gGmbH un TechSoup Europe tīkla partneri attiecīgajās valstīs. 2020.gadā Vācijas prezidentūras ES laikā par projekta partneri kļuvusi arī Vācijas Federālā Iekšlietu ministrija (VFIM), koncentrējoties uz ES valstīm. SAP un VFIM atbalsta “Meet and Code”, sniedzot finansiālu atbalstu un citus resursus bezpeļņas organizācijām. Haus des Stiftens gGmbH ir atbildīgs par iniciatīvu, par projektu atlasi Vācijā, Austrijā un Šveicē, kā arī par projekta vispārēju vadību un finansējuma koordinēšanu TechSoup Europe tīkla partneriem. TechSoup Europe partneri ir atbildīgi par iniciatīvas koordinēšanu un atbalstāmo pasākumu atlasi savās valstīs. “Meet and Code” iniciatīvu kopīgi ir izstrādājuši Haus des Stiftens un SAP.

Details

Date:
28. oktobris, 2020
Time:
2:30 pm - 3:15 pm
Event Category:
Event Tags:
, ,

Organizer

Ogres Centrālā bibliotēka
Email:
biblioteka@ocb.lv
View Organizer Website