Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Muzeju nakts pasākums pie Ogres Centrālās bibliotēkas

18 maijs @ 5:00 pm - 7:00 pm

18.maijā vakarā, kad Latvijā un visā Eiropā norisinās Muzeju nakts, Ogres Centrālā bibliotēka no plkst. 17.00 līdz 19.00 aicina gan lielus, gan mazus piedzīvot izziņas pilnu vakaru pie bibliotēkas.

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja uzzināt, kā darbojas bibliomāts un kā tam piekļūt arī ārpus Ogres Centrālās bibliotēkas darba laika, tiks piedāvāta iespēja izzināt vidi ap bibliotēkas ēku, mācīties veidot minigrāmatiņas un apskatīt lielākās, mazākās un jocīgākās bibliotēkas krājuma grāmatas.

Tiekamies pie Ogres Centrālās bibliotēkas galvenās ieejas!

***

Eiropas „Muzeju nakts” ir starptautisks muzeju pasākums, kas kopš 2005. gada ik pavasari notiek daudzās Eiropas valstīs. Līdz ar tradicionālajām ekspozīcijām notiek arī dažādi īpaši pasākumi – radošās darbnīcas, koncerti, teātra uzvedumi.

Akcijas iniciators un koordinators ir Francijas Kultūras un komunikāciju ministrija. Informācija par akciju Eiropas valstīs ir atrodama vietnē www.nuitdesmusees.culture.fr.

Pasākums tradicionāli norit no sestdienas vakara līdz svētdienas pirmajai rīta stundai. Ieeja muzejos akcijas laikā ir bez maksas.

Akciju „Muzeju nakts” Latvijā koordinē Kultūras ministrija sadarbībā ar biedrību „Starptautiskās Muzeju padomes Latvijas Nacionālā komiteja”.

Details

Date:
18 maijs
Time:
5:00 pm - 7:00 pm
Event Category:
Event Tags:
,