Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Radošais konkurss jauniešiem “Mana zvaigzne”

5. oktobris, 2023 @ 11:00 am - 31. oktobris, 2023 @ 7:00 pm

Oktobrī Ogres Centrālās bibliotēkas Jauniešu literatūras lasītava aicina jauniešus piedalīties radošajā konkursā “Mana zvaigzne”.

Visu oktobra mēnesi Ogres Centrālās bibliotēkas Jauniešu literatūras lasītava darbosies kosmosa un zvaigžņu zīmē, piedāvājot jauniešiem piedalīties radošajā konkursā “Mana zvaigzne” un papīra locīšanas tehnikā izveidot savu sapņu zvaigzni.

Radošuma iedvesmu Ogres Centrālās bibliotēkas speciālisti aicina smelties origami un papīra locīšanas grāmatās, kā arī izstādē “Es redzu debesīs…”.

Konkursa ietvaros no 5. līdz 31. oktobrim ikviens jaunietis aicināts izveidot savu zvaigzni un nodot to Ogres Centrālās bibliotēkas Jauniešu literatūras lasītavas darbiniekiem izvietošanai izstādē, kas ikvienam bibliotēkas apmeklētājam būs apskatāma no 1. līdz 7. novembrim. Šajā laika periodā ikviens Ogres Centrālās bibliotēkas Jauniešu literatūras lasītavas apmeklētājs tiks aicināts vērtēt, balsot un noteikt, kura zvaigzne ir skaistākā. Visvairāk novērtētā darba autors saņems balvu no Ogres Centrālās bibliotēkas.

Ikviens jaunietis aicināts piedalīties radošajā konkursā!

Details

Start:
5. oktobris, 2023 @ 11:00 am
End:
31. oktobris, 2023 @ 7:00 pm
Event Category:
Event Tags: