Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Saruna par karu Ukrainā

27. septembris, 2018 @ 5:00 pm - 7:00 pm

Ceturtdien, 27. septembrī plkst. 17.00, Ogres Centrālās bibliotēkas Pasākumu zālē interesentiem būs iespēja tikties ar cilvēku, kurš tikko kā atgriezies no Luhanskas Ukrainā, no militāra konflikta zonas jeb teritorijas, kur norisinās reāla karadarbība starp Krievijas atbalstītajiem separātistiem un Ukrainas armiju.

Par to, kāda ir reālā ikdiena šajā teritorijā, kā dzīvo cilvēki karadarbības zonā, par redzēto un dzirdēto uzzināsiet no aculiecinieka – Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa.

Informējam, ka  pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts pašvaldības publicitātes vajadzībām  ar mērķi informēt sabiedrību par aktualitātēm un notikumiem pašvaldībā.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv, kā arī pašvaldības sociālo tīklu kontos Facebook.com un Twitter.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ogres novada pašvaldība, Brīvības iela 33, Ogre, LV – 5001, tālrunis 65071161, e-pasts: ogredome@ogresnovads.lv.

 

Informācijas avots: www.ogresnovads.lv

Details

Date:
27. septembris, 2018
Time:
5:00 pm - 7:00 pm
Event Category: