Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tikšanās ar Elitu Mīlgrāvi

15 marts @ 6:00 pm - 8:00 pm

15.martā plkst. 18.00 Ogres Centrālās bibliotēkas Konferenču zālē notiks Elitas Mīlgrāves grāmatas “Mikrofons” atvēršanas svētki.
Grāmatas atvēršanas svētkus muzikāli papildinās grupas “Atspulgi” priekšnesumi.
Pasākumā filmēs un fotografēs.
Ieeja pasākumā – bez maksas. Aicināti visi interesenti!

***
Elita Mīlgrāve uzrakstījusi grāmatu “Mikrofons” par saviem līdzšinējiem dzīves līkločiem. Grāmata atspoguļo Elitas darba un privāto dzīvi, kas savijušas vienotā veselumā, tāpēc saturs ir ļoti cilvēcisks un privāts.

Aprakstītie aizkulišu notikumi, personīgie pārdzīvojumi un saskarsme ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem grāmatai piešķir intīmu gaisotni. Sekojot līdzi aizraujošām epizodēm no bērnības, skolas un augstskolas gadiem, darba gaitām “Latvijas Radio” un savā biznesā, atklājas Elitas izaugsme un personības veidošanās, apņēmība un neatlaidība sasniegt mērķus un izmantot dzīves dotās iespējas.

Grāmata atklāj Elitas ceļu no provinces pilsētas meitenes sapņiem līdz sasniegtajām virsotnēm savās dzīves misijās. Tas ir stāsts par neatlaidību un dzīvessparu, piedzīvotiem zaudējumiem un kļūdām gan biznesā, gan personīgajā dzīvē.

Iedvesmojoša lasāmviela tiem, kuri pēta spilgtas personības, kuriem interesē mūzikas industrijas “virtuve”, arī tiem, kuri meklē personīgās liecības no padomju laikiem, atmodas un vēsturiskajiem 90. gadu notikumiem.

Details

Date:
15 marts
Time:
6:00 pm - 8:00 pm
Event Category:
Event Tags:
, ,