Multiplikācijas filmu pirmizrāde pasaku portālā

Portāls pasakas.net piedāvā trīs jaunas animācijas filmu studijas „Dauka” multiplikācijas filmas.

 

Rozes Stiebras animācijas filma „Dzeguze un viņas 12 vīri” ir muzikāls stāsts par Dzeguzi un to, kā paiet viņas dienas, dzīvojot ar 12 vīriem. Dzeguzes stāsta autors ir dzejnieks Pēteris Brūvers, mūzikas autors – komponists Mārtiņš Brauns, māksliniece – Gundega Muzikante.

Multiplikācijas filma „Vai Tu ko teici?” ir veidota pēc ašantu pasakas motīviem un tajā lietas un dzīvnieki uzrunā cilvēkus un izjauc ierasto pasaules kārtību. Filmas scenārija autore un režisore – Roze Stiebra, mākslinieks – Kaspars Zariņš, mūzikas autori – grupa „Oroboro”.

Portāla Pasaku kino kolekcija tiek papildināta arī ar multiplikācijas filmu „Māsa un brālis”, kuras pamatā ir Ineses Zanderes un Jura Petraškeviča bilžu grāmata par diviem bērniem, kuri sapnī dodas tālā ceļojumā. Filmas mūzikas autors – Gunārs Kalniņš.

Šīs animācijas filmas papildina portāla pasaku kino kolekciju, kurā šobrīd ir vairāk kā 70 multiplikācijas filmas. Sadarbība ar animācijas filmu studiju „Dauka” turpinās un arī turpmāk plānots portāla apmeklētājus priecēt ar jauniem darbiem.

Informāciju sagatavojusi „Ideju Foruma” projektu vadītāja Liene Jackeviča.

www.idejuforums.lv

Leave a Comment