E-Prasmju nedēļas konkursi skolēniem un studentiem

Aicinājums jauniešiem un studentiem piedalīties Eiropas rīkotajā konkursā „Project Passion”. 

 No 26.marta līdz 30.martam Eiropā notiks European E-skills week 2012.

European e-skills week 2012 organizē Eiropas Savienības Uzņēmējdarbības un Rūpniecības Direktorāts ( DG Enterprise and Industry ) ciešā sadarbībā ar Digital Europe un European Schoolnet.

Eiropas E-prasmju nedēļas 2012 ietvaros tiek organizēts konkurss „Project Passion”.

 
Konkursu Eiropā organizē Digital Europe un European Schoolnet, kopā ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un starptautiska mēroga partneriem, ieskaitot lielākos IT nozares uzņēmumus Google, Nokia, Microsoft.

Konkurss „Project Passion” aicina jauniešus veidot oriģinālu un inovatīvu komunikācijas kampaņu, kas parāda, kā jaunieši var attīstīt savas e-prasmes, lai veiksmīgāk iekļautos darba tirgū.

Konkursa mērķis: izmantojot e-prasmes palīdzēt jauniešiem iegūt darba vietas Eiropā.

Konkurss tiek organizēts 3 kategorijās:

1.    E-prasmes un es;
2.    E-prasmes – mana nākotnes darba vieta;
3.    Esi radošs ar e-prasmēm.

Konkursa galvenā tēma: darbs, kas gaida Tevi!

Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2012. gada 4.martam.

Sīkāk ar konkursa nolikumu un pieteikšanās kritērijiem var iepazīties mājas lapā www.eprasmes.lv

 

   

                                         

                                       Stāstu konkurss skolēniem.

 

Ikdienā varbūt Tev liekas, ka valsts un pašvaldību iestādes vairāk sarežģī, nevis atvieglo Tavu dzīvi. Iespējams, ka līdz šim atsevišķu valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšana bija sarežģīta un prasīja laiku, tomēr šobrīd tas ir mainījies.

 

Lai ikvienam no mums atvieglotu un vienkāršotu valsts un pašvaldību pakalpojumu saņemšanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopīgi ar citām iestādēm aktīvi strādā pie jaunu e-pakalpojumu ieviešanas, padarot iedzīvotājiem saziņu ar valsti un pašvaldību daudz ērtāku, ātrāku un lētāku.

 

Tālab, lai Tu, jaunais e-pakalpojumu lietotāj, iepazītos ar valsts un pašvaldību piedāvātajām e-iespējām un to izmantošanu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Tevi piedalīties stāstu konkursā „Kā elektroniskās iespējas atvieglo manu ikdienu”. Konkursā aicinām iesaistīties vispārējo izglītības iestāžu 8.-12.klašu un profesionālās vidējās izglītības iestāžu skolēnus.

 

Mēs no Tevis vēlamies uzzināt, kā Tu izproti e-pārvaldi – uzraksti, kādas e-iespējas izmanto Tu pats, parunā ar savu ģimeni un noskaidro viņu pieredzi e-pakalpojumu izmantošanā, kā arī dalies pieredzē ar viņiem, ko Tu esi izpētījis un uzzinājis par piedāvātajām e-iespējām valsts pārvaldē! Idejas vari smelties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapā www.varam.gov.lv un portālos www.latvija.lv un www.eiespejas.lv.

 

Tāpat uzraksti savus secinājumus par uzzināto, kā e-iespējas jau šobrīd palīdz Tev un Tavai ģimenei! Ļaujies fantāzijai par to, kāds valsts un pašvaldību e-pakalpojums būtu tas, kuru Tu vai Tava ģimene nākotnē vēlētos izmantot!

 

 

Savu stāstu sūti mums uz e-pastu: eprasmes@varam.gov.lv līdz šā gada 14.martam. Nenokavē!

 

 

Ar stāstu konkursa nolikumu vari iepazīties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas mājaslapā www.varam.gov.lv

 

 

 

 

Leave a Comment