Fotoakcija “Viena diena Ķeipenē”

 

Šā gada 28.augustā Ķeipenē notiks fotoakcija “Viena diena Ķeipenē”. Akciju rīko Ķeipenes pagasta bibliotēka.

 

Jūlija Sergejeva, bibliotēkas vadītāja, par fotoakciju:

 

“Diemžēl nereti atmiņas ar laiku sāk pabalēt, tāpēc, lai iemūžinātu mīļo Ķeipeni, Ķeipenes bibliotēka rīko fotoakciju. Fotoakcijas rezultātā tiks izveidots fotoalbums ar fotogrāfijām par Ķeipeni noteiktā dienā. Fotoakcija norisināsies šā gada 28. augustā.

 

 

Mums ikvienam ir tāda bagātība kā atmiņas. Ar atmiņām mēs dzīvojam un sadzīvojam, un bieži vien arī par vienu un to pašu notikumu atmiņas mēdz atšķirties, jo katrs esam apveltīts ar savu uztveri un skatījumu uz lietām. Tas šīs atmiņas arī padara interesantākas.

 

Kāpēc tieši 28. augustā? Tāpēc, ka pirms 25 gadiem (t.i., 1987. gada 28. augustā) notika pirmā fotoakcija “Viena diena Latvijā”. Šī akcija tika atkārtota arī 2007. gada 31. augustā (attēlizdevumu krājums ir apskatāms bibliotēkā).

 

Jūsu uzdevums, mīļie Ķeipenes pagasta iedzīvotāji, fotogrāfijā iemūžināt kādu ainavu, skatu, lietu kārtību utt. Ķeipenes pagastā, attīstīt fotogrāfiju, pievienot tai aprakstu un iesniegt bibliotēkā. Fotoalbums tiks sakārtots un būs pieejams apskatei Ķeipenes bibliotēkā.”

 

Foto no http://www.zudusilatvija.lv/objects/division/454/

Leave a Comment