Ar velosipēdu pavasarī

Sākoties pavasarim, Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas apmeklētāji visu maija mēnesi iepazinās ar velosipēdu vēsturi, to veidiem un citiem interesantiem faktiem, kas saistīti ar velosipēdu uzbūvi. Skolēni piedalījās erudīcijas konkursā. Tiem, kuriem patika izpausties radoši, varēja uzburt savu sapņu velosipēdu uz papīra.

Bibliotēkas darbinieki novērojuši, ka jauniešiem ir interesanti iesaistīties konkursa darbu vērtēšanā, tādēļ interesantāko un atraktīvāko darbu autorus noteica paši Bērnu literatūras nodaļas lasītavas apmeklētāji.

Vislabāk velosipēdu izdevies uzzīmēt Kristapam Mazurenko. Otrs labākais darbs bija Keitai Ozoliņai ar varavīksnes velosipēdu, bet trešais novērtētākais velosipēds diviem konkursa dalībniekiem – Arinai Astronomovai un Matīsam Lorbergam.

Šoreiz erudīcijas konkurss skolēniem prasīja lielāku prasmi meklēt atbildes uz jautājumiem. Maksimālo punktu skaitu erudīcijas konkursā ieguva Sabīne Liepiņa, Lauris Liepiņš un Kārlis Upmalis.

Košo bērnu radīto velo zīmējumu izstādi Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas lasītavā varēs apskatīt visu vasaru.

Visiem mazajiem un lielajiem novēlam aktivitātēm un interesantiem piedzīvojumiem bagātu vasaru!

 

Informāciju sagatavoja:

Sandra Nikolajeva, galvenā bibliotekāre