Ogres Centrālā bibliotēka piedāvā pūkkonkursu “Šodien mana dzimšanas diena”

🍯Vinnijs Pūks ik vakaru visā pasaulē ieaijā saldā miegā simtiem mazu un lielu bērnu, tas māca būt sirdsgudriem un iemantot patiesu draudzību un cieņu pret saviem vistuvākajiem. To citē un atceras, našķējoties ar gardu jo gardu medu.
🐻Atzīmējot grāmatas “Vinnijs Pūks un viņa draugi” autora Alana Aleksandra Milna 140 jubileju 18. janvārī, Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa gada pirmajā mēnesī aicina piedalīties erudīcijas un radošajā pūkkonkursā “Šodien mana dzimšanas diena!”.
🍯Lai piedalītos erudīcijas konkursā, dodies uz saiti: http://www.crossword-puzzle-online.com/…/vinnija-puka… un izpildi krustvārdu mīklu par Vinniju Pūku un viņa draugiem. Sūti iegūto atslēgvārdu WhatsApp uz numuru 28618558.
Radošajā konkursā aicinām pārsteigt leģendāro lācīti un kolāžas tehnikā izgatavot viņam mīļu dāvanu.
🐻Radošie darbiņi jāiesniedz Ogres Centrālās bibliotēkas informācijas centrā līdz 31. janvārim vai jānofotografē un bilde jāsūta WhatsApp uz numuru 28618558.
Visas lācītim veltītās dāvaniņas tiks izvietotas izstādē un priecēs bibliotēkas apmeklētājus.
Centīgākos konkursa dalībniekus gaida mīļākā lācīša pārsteiguma balviņas!
🐻Ogres novada PII grupiņu pedagogus līdz 15. janvārim aicinām pieteikties Vinnija Pūka dzimšanas dienas svinību pakai, jeb tematiskai un radošai prezentācijai par A. A. Milnu un Vinniju Pūku. Prezentāciju būs iespējams vērot grupiņā un veikt dotos uzdevumus bērniem ērtā un pieejamā laikā. Pieteikumus gaidām uz e-pastu: info@ocb.lv .