Ogres Centrālajā bibliotēkā tiek atklāta Latvijas Floristu Apvienības ziemas darbu izstāde

2.decembrī Ogres Centrālajā bibliotēkā tika atklāta Latvijas Floristu Apvienības (LFA) ziemas darbu izstāde “Egles morfoloģija”.

Izstāde “Egles morfoloģija” ir ikgadēja LFA tradīcija un apvieno gan labākos Latvijas floristu meistarus un zeļļus, gan studējošus floristus un floristikas skolu audzēkņus. Tajā piedalās 25 Latvijas floristi ar saviem darbiem, kuru radīšanā iedvesma ņemta no meža karalienes – egles koka.

Izstādes koncepcija – uzlūkot egli visā tās krāšņumā un daudzveidībā, atrast neparasto un saistošo, caur darbiem nodot izstādes apmeklētājiem vēstījumu par egles greznumu, plašo pielietojumu, iespējamajām morfoloģiskajām formām.

Floristu radītie darbi lieliski iekļaujas Ogres Centrālās bibliotēkas telpās, jo bibliotēkas būvniecībā izmantota tieši egle.

Ogres Centrālās bibliotēkas kolektīvs pateicas LFA un tās vadītājai Gunitai Lazdiņai par iespēju bibliotēkas telpās sajust Ziemassvētku tuvošanos, kā arī Lielvārdes novada Kultūras centra folkloras kopai “Josta” par izstādes atklāšanas pasākuma muzikālo ieskandināšanu.

Izstāde apskatāma līdz 30. decembrim.

Laipni aicināti!