Aicinām apskatīt izstādi par Ogres Centrālās bibliotēkas vēsturi

Arī 2024. gadā Ogres Centrālā bibliotēka turpina iesākto un aicina ikvienu papētīt un atcerēties bibliotēkas 95 gadus seno vēsturi gan apskatot izstādi par ēkām, kurās bibliotēka bijusi izvietota, gan piedaloties nodarbībā “Bibliotēkai – 95”.

Ogres Centrālās bibliotēkas 95 gadu pastāvēšanas laikā ir daudz piedzīvots, tajā skaitā arī jaunās un skaistās bibliotēkas ēkas atklāšanu. Lai izzinātu ceļu un laiku līdz jaunajai un modernajai Ogres Centrālās bibliotēkas būvei, ikviens ir aicināts apskatīt fotoizstādi, kas ļauj izzināt bibliotēkas un arī Ogres pilsētas vēsturi caur ēkām, kurās Ogres Centrālā bibliotēka bijusi izvietota. Izstādē apskatāmi astoņi nami; katrs no tiem glabā aizraujošus stāstus, laikmeta liecības, saiknes ar nozīmīgām personībām.

Izstāde apskatāma Ogres Centrālās bibliotēkas 2. stāvā pie ieejas Klusajā lasītavā.

Lai izzinātu vairāk par bibliotēkas vēsturi, ikviens aicināts piedalīties nodarbībā “Bibliotēkai – 95”, kas ļauj doties vēsturiskā ceļojumā, veikt īpašus uzdevumus ar rakstāmmašīnu, skaitāmajiem kauliņiem un lasīt tekstus vecajā drukā.

Nodarbība ilgums – 1,5h. Nodarbības mērķauditorija – bērni no 4. klases, jaunieši un pieaugušie. Aicinām pieteikties nodarbībai, zvanot uz telefona numuru 65068781.