Aizvadīts aktivitātēm bagāts maijs

Maijā Ogres Centrālajā bibliotēkā viesojās lieli un mazi ciemiņi no visas Latvijas.

Skolēnu grupas bija izvēlējušās ekskursiju apvienot ar bibliotēkas veidotās “Lielās leģendu spēles” izspēlēšanu, tādā veidā uzzinot par dažādām novada leģendām un pārbaudot savas analītiskās prasmes.

Jauniešu grupas labprāt piedalījās izzinošā nodarbībā “Bibliotēkai – 95”, kuras laikā uzzināja par Ogres Centrālās bibliotēkas vēsturi, iejutās bibliotekāra lomā pirms 95 gadiem un izmēģināja rakstīt ar rakstāmmašīnu, skaitīt ar skaitāmkauliņiem un lasīt nosaukumus vecajā drukā.

Savukārt mazākie no Ogres, Ikšķiles, Ogresgala un Tīnūžiem maijā apmeklēja nodarbību “Esi kustībā un vesels”. Nodarbība bija veltīta veselīga uztura, sportisku aktivitāšu un drošības tēmai. Bērni uzzināja, kādas uzturvielas uzņem ar ēdienu, cik daudz cukura ikdienā patērē, noskaidroja, kur meklēt gardākās ēdienu receptes un kādi drošības noteikumi jāievēro, dodoties atpūsties dabā un sportojot. Grupiņas veidoja kolāžu “Mana brokastu bļoda”, izkustējās, spēlējot spēli “Ēdam neēdams” un orientēšanās spēlē apkārt bibliotēkai. Izpildot visus kartē norādītos uzdevumus un izveidojot atslēgas vārdu “vasara”, katra grupiņa saņēma pārsteigumu un diplomu par čaklu nodarbību apmeklēšanu 2023./2024. mācību gadā.

Nodarbību maratons šajā mācību gadā nu ir aizritējis! Tiksimies atkal košo lapu un dzejas mēnesī – septembrī, kad pārsteigsim mazos ar jaunām un izzinošām nodarbībām.