Ogres Centrālajā bibliotēkā sākušās kanisterapijas nodarbības bērniem

10. augustā Ogres Centrālajā bibliotēkā notika pirmās kanisterapijas nodarbības bērniem.

Kanisterapijas nodarbību vadītāja Solvita Dreimane iepazīstināja bērnus ar īru sarkanbaltā setera šķirnes sunīti Deiziju, kas ir ļoti mierīgs, labsirdīgs suns un vērīga klausītāja, rāda trikus un ļauj katram bērnam sevi paglaudīt.

Veicot dažādus uzdevumus, spēlējot spēles un lasot, bērni noskaidroja interesantus faktus par dzīvniekiem un uzzināja, kā pret tiem izturēties un kā ar tiem sarunāties. Kanisterpijas nodarbības ir lielisks veids, kā iepazīt grāmatu pasauli, bet ne tikai. Bērni nodarbībās iepazīst arī savus vienaudžus, kā arī apgūst cieņu pret dzīvniekiem.

Šā gada augustā pavisam tiks īstenotas 10 kanisterapijas nodarbības bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Bērni ar nepacietību gaida nākamo nodarbību, lai lasītu, klausītos, darbotos, satiktu sunīti Deiziju un citus viņas draugus.

Kanisterapijas nodarbības tiek īstenotas Ogres Centrālās bibliotēkas izstrādātā un Ogres novada pašvaldības apstiprinātā projekta “Ķepa uz grāmatas: kanisterapijas nodarbības bērniem” aktivitātes “Par finanšu līdzekļu piešķiršanu papildu aktivitāšu veikšanai Ogres novada pašvaldības iestādēm” ietvaros.