Iespēja pieteikt savu pasākumu sarunu festivālā LAMPA

No 14. februāra līdz 14. martam ikvienam ir iespēja pieteikt savu pasākumu astotajam Sarunu festivāls LAMPA. Šovasar, pēc diviem attālinātajiem un distancēšanās gadiem, LAMPA aicina 1. un 2. jūlijā satikties Cēsīs uz sarunām par aktuālo un kopā meklēt atbildes uz šī laika izaicinājumiem.
Šī gada festivāla patrons “British Council” pārstāvniecība Latvijā piedāvā bezmaksas dalību uz ‘Reģionu skatuves’ organizācijām un iedzīvotājiem, kuru pamata darbības vai dzīves vieta ir ārpus Rīgas un kuru pasākumu tēma pievēršas vietējām kopienām būtiskām norisēm un jautājumiem Latvijas reģionos.
Pirms sava pasākuma pieteikšanas aicinām iepazīties ar LAMPAS veidoto ceļvedi pasākumu rīkošanā, kas pieejams šeit https://festivalslampa.lv/lv/festivals/rikotaju-celvedis
Kā arī izmantojiet iespēju 23. februārī plkst. 16.00 Sarunu festivāla LAMPA Facebook lapā apmeklēt bezmaksas tiešsaistes semināru “Pasākumu rīkošana LAMPĀ: viss, kas tev jāzina”. Tajā būs iespēja uzzināt vairāk par šī gada festivāla norisi, pasākuma rīkošanas pamatprincipiem, konkursa kārtību un knifiem veiksmīgākai dalībai konkursā.
Vairāk informācijas par festivālu un iespēju pieteikt pasākumus meklējiet mājaslapā https://festivalslampa.lv/lv/daliba