Fotoizstāde “Dzīvība ir vērtība” atceļojusi uz Ogres Centrālo bibliotēku

No 23.janvāra Ogres Centrālajā bibliotēkā apskatāma Latvijas Reto slimību alianses fotoizstāde “Dzīvība ir vērtība”. Izstāde bibliotēkas telpās būs apskatāma līdz 9. februārim.

Fotogrāfijās iemūžināti bērni, jaunieši un pieaugušie ar retām slimībām. Tā vedina iepazīt cilvēkus ar retām slimībām un viņu ikdienu. “Fotoizstāde ataino cilvēkus ar retām slimībām kādā esības mirklī starp ikdienu un svētkiem, starp slimības uzliktiem ierobežojumiem un apziņu par savu iekšējo spēku. Svarīgākais viņu dzīvē ir veselība – tā ir vienīgā iespēja dzīvot” ar radošo ieceri iepazīstina Latvijas Reto slimību alianses valdes locekle, fotogrāfiju tekstu autore Ieva Plūme. Fotogrāfiju autore ir fotogrāfe Natālija Petruhina. 

Ceļojošā fotoizstāde paviesojusies jau NVO namā Rīgā, LR Saeimas namā, Ulbrokas bibliotēkā un Carnikavas Sociālā dienesta telpās. Izstādes fotodarbi ir tapuši Reto slimību dienas 2023 kampaņas ietvaros, kas notika pateicoties Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas atbalstītajai EEZ un Norvēģijas grantu programmai “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.  

Izstādes digitālā versija apskatāma šeit: https://www.youtube.com/watch?v=ujyfDyqShTE