Noslēdzies konkurss “Grāmata satiek pavasari pilsētā”

Ar pavasarīgu un krāšņu bērnu zīmējumu darbu izstādi Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā noslēdzies radošais konkurss “Grāmata satiek pavasari pilsētā”. Darbiņus rotā gan pirmie pavasara vēstneši – putni, plaukstoši ziedi un koki, gan citas pilsētai raksturīgas lietas – auto, ēkas un rotaļu laukumi.

Ogres Centrālās bibliotēkas apmeklētāju balsojumā visvairāk balsu un 1. vietu konkursā ieguvusi Gabriela Putniņa, 2. vietu – Šeila Grope un 3. vietu – Katrīna Mesmane. Meitenes par savu veikumu iegūst mūsu atbalstītāja burgeru restorāna Ostreet dāvanu kartes.

Tā kā konkurss saistās ar pilsētvidi, savu simpātiju konkursā noteica arī Visit Ogre, un tā ir Aurora Vīksna, kura iegūst īpašu Ogres novada tūrisma informācijas centra balviņu. Savukārt, Ogres Centrālās bibliotēkas kolektīvu īpaši pārsteidza rūpīgais un pa pastu atsūtītais Sabīnes Valteres darbiņš. Arī Sabīne saņem diplomu un simpātiju balvu.

Gaidīsim visus konkursa dalībniekus Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā, lai saņemtu pateicības, diplomus un balvas. Lai priekpilns vasaras sākums un interese arī vasaras garlaicīgās dienas pavadīt bibliotēkā!

Īpaši sveicieni un liels paldies par atbalstu konkursa tapšanā un vērtēšanā Ostreet un Visit Ogre!