Imantam Ziedonim veltīts radošais konkurss

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa līdz 31.maijam aicina bērnus un jauniešus piedalīties literāri radošajā konkursā “Mana krāsainā pasaka”.

Imanta Ziedoņa krāsainās pasakas zina visi. Tās lasītas mammas un tēta klēpī pirms miega, lasītas ziedoņa laikā pavasarī, skolas solā vai uz teātra skatuves. Tās joprojām dzīvo it visur – sirdī, mežā, pļavā un pat tumsā. Bet kurš krāsainās pasakas ir ilustrējis?

Suminot latviešu dzejnieku, publicistu, īsās prozas autoru, tulkotāju, scenāristu Imantu Ziedoni, Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa maijā aicinām bērnus un jauniešus piedalīties literāri radošajā konkursā “Mana krāsainā pasaka”.

Bērni un jaunieši aicināti uz Ogres Centrālo bibliotēku, izlozēt zīmuli kādā no Imanta Ziedoņa pasaku krāsām, izlasīt krāsaino pasaku un uz baltas papīra lapas radīt savu krāsaino pasaku zemi.
Radītos darbus aicinām iesniegt Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā līdz 31.maijam. Radošākos darbus gaida mīļas un saldas balvas.