Noslēdzas dzejai veltīti konkursi Bērnu literatūras nodaļā

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā septembrī konkursa “Dzeja runā” ietvaros tapuši 39 “krekli”, bērnu dzeju ietērpjot košās krāsās un zīmējumos. Noslēdzies arī erudīcijas konkurss “Mini mani-dzejoli”.

Oktobra sākumā Ogres Centrālās bibliotēkas apmeklētāju balsojumā tika noskaidrots, ka visuzrunājošāko dzejas kreklu radījusi Dārta Brēķe, kura galvenajā balvā saņēma konkursa atbalstītāja – reklāmas aģentūras “FastPrint” dāvināto t-kreklu ar uzdrukātu pašas zīmējumu.
Otro vietu konkursā ieguva Samanta Ilgaža, kura bija radījusi kreklu par putnu tēmu, bet 3. vietu par uzzīmētu dzejoli par lego būvēšanu ieguva Andrii Kovshunenko.
Erudīcijas konkursā “Mini mani-dzejoli” par īsteniem dzejas plauktu ekspertiem kļuvuši 36 bērni. Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina visus ekspertus uz bibliotēku, lai saņemtu pateicības.
Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas konkursā īpašu aktivitāti izrādījuši Ogres, Ogresgala un Ciemupes Ģimenes atbalsta dienas centru mazie apmeklētāji.