Notikusi “Pūces skoliņas” otrā nodarbība

Oktobra beigās Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā ar smaidiem, rotaļām un stāstiem tika aizvadīta otrā nodarbību cikla “Pūces skoliņa” nodarbība gan ukraiņu bērniem, gan mazajiem ogrēniešiem.

27.oktobrī uz nodarbību tika aicināti 3 -6 gadus veci ukraiņu bērni, bet  28.oktobrī 3 un 4 gadus veci vietējie mazuļi. Nodarbībās bērni uzzināja par dažādām norisēm rudenī, pārbaudīja savas zināšanas par dārzeņiem, labību, noskaidroja, kad koku lapas kļūst sarkanas, kad dzeltenas, kā arī to, kāpēc rudenī dzīvnieku kažoks kļūst biezāks. Bērniem savā starpā sadraudzēties palīdzēja rotaļa “Sēnēs”, bet aktīvo kustību pauzi papildināja “lipīgā” un dungojamā dziesmiņa par ķermeņa daļām. Nodarbības noslēgumā katrs bērns radīja savu rudens koku.
Nākamā cikla “Pūces skoliņa” nodarbība ukraiņu bērniem notiks 24.novembrī, bet mazajiem ogrēniešiem – 25.novembrī. Aicinām sekot informācijai par pieteikšanos Ogres Centrālās bibliotēkas mājas lapā www.ocb.lv un sociālajos tīklos.

***

Nodarbību cikls “Pūces skoliņa” tiek rīkots Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības projekta “Grāmatu starts” ietvaros. Tas ir paredzēts 3-4 gadus veciem bērniem, uzrunā un iesaista lasīšanā ģimenes, rūpējas par pirmsskolas vecuma bērnu lasītprieku, piedāvā izglītojošas, radošas un attīstošas nodarbības bibliotēkās.