“Svētku kamolītis” aicina bērnus un jauniešus uz Ogres Centrālo bibliotēku

Līdz 30. decembrim bērni un jaunieši ir aicināti uz Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu un Jauniešu literatūras lasītavu, kur kopā ar rūķiem ir sarūpētas radošajās aktivitātes “Svētku kamolītis”.

Klāt sniegots decembris, arī Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir sācies. Kad ziemas prieki izbaudīti, bērni un jaunieši aicināti atrast laiku sasildīties Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā un Jauniešu literatūras lasītavā. Bibliotēkas rūķi ir sarūpējuši lielisku piedāvājumu radošām aktivitātēm visa decembra mēneša garumā – no prieka un brīnumiem satinuši “Svētku kamolīti”.
Bērnu literatūras nodaļā bērni tiek aicināti piedalīties klausāmkonkursā un atpazīt Ziemassvētku dziesmas, kā arī uzgriezt laimīgo apli un uzzīmēt stilīga Ziemassvētku vecīša modi, piemēram, atpūšoties kūrortā, disko ballītē vai ciemojoties pie Vinnija Pūka, Zobu fejas un citviet.
Jauniešu literatūras lasītavā ir iespēja iesaisties “Ziemassvētku stāsta” tapšanā, rakstot kādu ar Ziemassvētkiem saistītu frāzi vai teikumu, ietinot to kamolā, lai jau pirms Ziemassvētkiem varētu izlasīt, ko visi kopā ir radījuši. Tāpat arī jaunieši ir aicināti piedalīties Ziemassvētku apsveikuma kartītes veidošanā. Akcijā “Jauna elpa senam apsveikumam” jaunieši aicināti izgatavojiet kartīti sev tuvam cilvēkam un apsveikt svētkos.
Uzbursim svētku sajūtu kopā Ogres Centrālajā bibliotēkā!