Noslēdzies Margaritas Stārastes jubilejai veltītais konkurss

Februāra beigās noslēdzās Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas organizētais konkurss 1.- 4.klašu skolēniem “Margaritai Stārastei – 110”.

Atceroties un godinot rakstnieci un ilustratori, Ogres Centrālā bibliotēka aicināja februārī lasīt Margaritas Stārastes pasakas un atcerēties varoņu piedzīvojumus Dižmežā, dārzā, Pintiķu ciemā vai ziedu pļavā, izbaudot brīnišķīgas ilustrācijas ar rakstniecei tik īpašo un neatkārtojamo rokrakstu.

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa, sadarbībā ar Ogres Centra pamatskolas un Ogres 1.vidusskolas (Ogres Kalna pamatskolas) bibliotēkām, aicināja piedalīties konkursā “Margaritai Stārastei 110”. Konkurss aicināja ciemoties bibliotēkā un doties izzinošā piedzīvojumā Margaritas Stārastes grāmatu lappusēs.

Lai piedalītos konkursā, bērniem bija jādodas uz Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu un jāpaveic īpaši uzdevumi. Pēc tam jāsagaida ielūgums uz savas skolas bibliotēku, kurā arī bija jāpaveic kāds uzdevumus. Kad uzdevumi bija pabeigti gan skolas bibliotēkā, gan Ogres Centrālajā bibliotēkā, tika piedāvāta iespēja piedalīties pārsteiguma balvas izlozē, ko sarūpējusi izdevniecība ”Zvaigzne ABC”.
Konkursā piedalījās 82 dalībnieki. Apkopojot rezultātus, konkursa atbalstītāja – izdevniecības “Zvaigzne ABC” sarūpētās balvas – Margaritas Stārastes grāmatas saņem Estere Biukšāne, Adele Čapule un Keita Solovjeva. Visi čaklie konkursa dalībnieki aicināti uz Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu, lai saņemtu piemiņas pateicības.