Aicina Ogres novada ģimenes ar bērniem uz radošajām darbnīcām Ogres Centrālajā bibliotēkā

Radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem notiks Ogres Centrālajā bibliotēkā no š.g. 14. līdz 17. jūnijam. Radošās darbnīcas Ogrē ir daļa no projekta “7 gaismas stari”, kuru īsteno biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” kopā ar mākslinieci animatori Daci Liepu. Projekta radošajā daļā apvienojas ēnu teātris ar animāciju, veidojot gaismas, attēla un mūzikas sinerģiju kā rezultātā katra projektā iesaistītā kopiena izveido animācijas filmiņu, kas savukārt apvienojas vienotā veselumā – 7 kopienu kopfilmā.

Ogres Centrālajā bibliotēkā leļļu filcēšanas darbnīcas notiks 14.jūnijā no plkst. 11:00 līdz 13:00 un no 14:00 līdz 17:00. Animācijas darbnīcas notiks 15. jūnijā no plkst.11:00 līdz 13:00 un no 14:00 līdz 17:00. Ēnu teātra darbnīca 17. jūnijā no plkst. 11:00 līdz 14:00.

Pastaigā pa Ogres Zilajiem kalniem 13. jūnijā no plkst. 11:00 līdz 15:00 aicinām piedalīties ne tikai Ogres novada ģimenes, bet gaidām ciemos arī citu kopienu ģimenes!

Pieteikties var gan bērni individuāli, gan kopā ar vecākiem. Bērnu vecumam jābūt vismaz 7 gadi, ja bērns darbnīcās piedalās bez vecākiem. Pieteikties e-pastā: 7GaismasStari@gmail.com vai aizpildot veidlapu https://ieej.lv/7GaismasStariOgre Dalība darbnīcās bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Projektu “7 gaismas stari” īsteno biedrība “Attīstības un inovācijas mācību centrs” no 2022. gada 2. maija līdz 30. septembrim. Projekta meistardarbnīcās piedalās 7 dažādu kopienu – Ramatas, Ķoņu, Mazsalacas, Rūjienas, Vērša, Valmieras SOS bērnu ciemata un Ogres novada ģimenes. Katrā no kopienām notiks animācijas, ēnu teātra un mākslas meistarklases. Katra kopiena organizē vienu sportisku, radošu vai izzinošu aktivitāti, kas to īpaši raksturo. Aktivitātēs aicināti piedalīties pārējo kopienu dalībnieki. Projekta mērķis ir veicināt ģimenēm draudzīgas vides veidošanu.

Sekojiet informācijai par darbnīcu norisi katrā no 7 kopienām projekta “7 gaismas stari” mājas lapā: https://7gaismasstari.mozellosite.com/

Projekta sadarbības partneri: Valmieras novada pašvaldība, Mazsalacas vidusskola, Jauniešu organizācija “Ligzda”, Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija, Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēka Mazsalacas pilsētas bibliotēka, biedrība “Projektu darbnīca kopienām”, Ogres Centrālā bibliotēka.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Vītoliņa

projekta “7 gaismas stari”

vadītāja

m.t. 29215073

ieva.vitolina@aimc.lv