Projekta ietvaros bibliotēku apmeklē kolēģi no Piedņestras un Moldovas

No 21. līdz 23. novembrim  Ogres Centrālajā bibliotēkā viesojās kolēģi – četri bibliotekāri un muzeju speciālists no Piedņestras un Moldovas. Vizīte notika Eiropas Komisijas programmas “EU4Dialogue” projekta “EU4Dialogue: mazināt plaisas ar kultūras un izglītības palīdzību” profesionālās prakses programmas ietvaros.

Ogres Centrālās bibliotēkas speciālisti projekta dalībniekus iepazīstināja ar bibliotēkas krājuma organizāciju, lasīšanas veicināšanas aktivitāšu veidošanu un īstenošanu bērniem un jauniešiem. Īpašu interesi speciālisti no Piedņestras un Moldovas izradīja par mobilās bibliotēkas pakalpojumu.

Vizītes noslēgumā viesi atzina, ka gūtā pieredze noderēs darbā pašu bibliotēkās, kā arī aicināja ciemos pie sevis uz Moldovu.

Eiropas Komisijas programmas “EU4Dialogue” projekta “EU4Dialogue: mazināt plaisas ar kultūras un izglītības palīdzību” profesionālās prakses programmas ietvaros Ogres Centrālajā bibliotēkā īstenota pēc Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra iniciatīvas.